Nasi klienci

PRYWATNI WŁAŚCICIELE

Chcesz utrzymać swój jacht/łódź w nienagannym stanie i szukasz profesjonalnej firmy która się tym zajmię to dobrze trafiłeś. Nasza firma podniesie nieco walory wyglądu Twojego jachtu oraz stan techniczny. My zajmiemy się Twoją łodzią, a ty będziesz mógł cieszyć się wspaniałym wyglądem. Posiadamy odpowiednie doświadczenie w tego typu zleceniach i nasze grono klientów z roku na roku się powiększa, a co najważniejsze jest dla nas? – zadowolenie klienta! Nie trać czasu i nerwów zleć nam usługę detailingu.

DEALERZY, CZARTERY, AGENCI I BROKERZY JACHTOWI

Pozwól nam zająć się Twoją flotą aby Twój interes mógł się rozwijać. Należy pamiętać, że wizualne aspekty produktu, są kluczowe przy jego sprzedaży, przekonało się o tym wielu naszych klientów. Jakość, elastyczność i wywiązywanie się z terminów przy zachowaniu najwyższej jakości to nasze główne cechy. Profesjonalne podejście i etyka pracy z pewnością będą przez Ciebie zauważone. Sprawdź nas, pracujmy razem na Twój sukces!

MARINY, MIEJSCA ZIMOWANIA JACHTÓW

Współpracujemy z wieloma marinami i miejscami zimowania jachtów, jesteśmy w stanie zorganizować projekty w niemal każdej części Europy. Zapomnij o zatrudnianiu niezliczonej liczby podwykonawców aby zaoferować swoim klientom kompleksowe usługi. Skorzystaj z nas, wykonamy wszystkie powierzone nam zadania w sposób profesjonalny, terminowo z najwyższą jakością.

logo webcenter