Vinyl Wrapping

Doskonałym rozwiązaniem dla malowania Jachtów i łodzi jest jej oklejenie. Coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązania gdyż jest ona doskonałą alternatywą dla tradycyjnych  farb i żelkotu. Folie dają wiele możliwości zastosowania na jednostkach pływających – od ochrony kadłuba poprzez zmianę  Design  twojej łodzi a także zwiększenie walorów jej atrakcyjności , łatwość naprawy drobnych otarć a także jej właściwości ” samoregenerujące „powstałych  przy niewielkich otarciach np. o keję.

Koszt oklejenia łodzi jest mniejszy od tradycyjnego profesjonalnego malowania aż o 30 % , żywotność folii na jednostce pływającej waha się od 5 – 7 Lat dając z tego tytułu znaczne  oszczędności.

Jeśli chodzi o wielkość łodzi to nie ma dla nas znaczenia – oklejamy małe jak i duże jednostki. Stosujemy najnowocześniejsze materiały dostępne na rynku w chwili obecnej , wykorzystujemy też nowe techniki kładzenia Folii , nie używamy skalpela do docinania folii gdyż łatwo jest nim uszkodzić Laminat.

Krawędzie Folii zabezpieczamy specjalnym uszczelniaczem tworzącym warstwę ochronną – daje nam to pewność że folia nie zostanie zerwana poprzez siłę uderzenia fal, pęd wiatru . Cały czas szkolimy nasz zespół i poszukujemy nowych rozwiązań  aby dać naszym klientom najwyższy poziom zabezpieczeń.

FAIRLINE SQUADRON 58
logo webcenter